تاریخچه شرکت زرین فن آور چرخشگر (زد-اف ایران)

-- ۳,۱۱۷

زرین فن آور چرخشگر - تنها نماینده رسمی شرکت ZF آلمان در ایران

دفتر نظارت شرکت ZF در سال 1986 میلادی در تهران شروع به کار کرد. این دفتر نقش هماهنگ کننده بین شرکت های خریدار ایرانی و شرکت ZF آلمان را بر عهده داشت.

 

در تاریخ 5 فوریه 1995 میلادی برابر با 25 بهمن 1373 شمسی شرکت زد-اف ایران (سهامی خاص) با سرمایه گذاری شرکت زد-اف آلمان و شرکت دندش کار ایران تاسیس و سهام شرکت دندش کار ایران ابتدا به شرکت بازرگانی ایدرو و سپس به شرکت چرخشگر واگذار شد. هدف اصلی از تاسیس این شرکت،ارائه خدمات فروش و پس از فروش محصولات زد-اف در ایران است که این خدمات شامل تعمیرات فنی، تهیه و تامین قطعات زد-اف در سراسر کشور، ارائه دوره ی آموزشی برای محصولات جدید و به روزرسانی اطلاعات پرسنل فنی شرکت زد-اف ایران و هم چنین کارخانجات تولیدی مرتبط می باشد.

 

به همین منظور و جهت ارائه سرویس به بهترین صورت ممکن، شرکت زد-اف ایران از سال 1378 (1999 میلادی) مرکز ارائه خدمات فروش و پس از فروش خود را در نزدیکی کارخانجات صنعتی، از جمله ایران خودرو و سایپا دیزل،مگاموتور و .... افتتاح کرده و از آن زمان تا کنون تعمیرات فنی خود را در کارگاه خود که مجهز به دستگاه ها و ابزار مخصوص ارسالی از شرکت زد-اف آلمان است انجام می دهد.

 

سهام شرکت زد-اف آلمان در شرکت زد-اف ایران در آذر ماه 1390 به شرکت چرخشگر منتقل گردید تا صد درصد سهام شرکت متعلق به شرکت چرخشگر گردد.

 

ضمن اینکه نام شرکت با همان مسئولیت شرکت زد-اف ایران به شرکت زرین فن آور چرخشگر تغییر یافت.

 

اهم زمینه های فعالیت شرکت زرین فن آور چرخشگر:

 

فروش قطعات یدکی کلیه محصولات گروه ZF و چرخشگر

 

خدمات پس از فروش کلیه محصولات گروه ZF و چرخشگر

 

PDI اتوبوس های دارای گیربکس اتوماتیک ZF

 

آموزش عملکرد،سرویس و نگهداری کلیه محصولات گروه ZF و چرخشگر